Vosvos Sigortası

Vosvos Sigortası

Vosvos sigortası, trafiğe çıkan her araç gibi vosvoslarında yaptırması gereken zorunlu bir sigorta türüdür. Eğer vosvos sigortası yaptırdıysanız, kusurlu olduğunuz bir trafik kazası durumunda ortaya çıkabilecek maddi yüklerden büyük ölçüde kurtulursunuz. Böylesi bir kaza durumunda karşı tarafta maddi hasar oluştuysa, vosvos sigortası sayesinde bu hasarı ödemekten de kurtulursunuz. Karşı taraftaki sürücü ve yolculardan fiziksel bir hasar meydana gelirse, bu hasar da sigorta tarafından karşılanacaktır.

Vosvos Sigortası Yaptırmanın Önemi Nedir?

Vosvos sigortası, vosvosunuzu herhangi bir kaza ve hasar durumunda koruyan poliçelerdir. Vosvoslar klasik ve nitelikli araçlar olduğu gibi fiyatlarıda bu çerçevede değerlidir. Bu araçlar doğada ve trafikte tüm risklere karşı açıktır. Maliyetleri düşünüldüğünde her hangi bir hasar durumunda da yine maliyetleri yüksek olacaktır. Bu noktada vosvos sigortası yaptırmak oldukça mantıklı bir seçenektir. Vosvos sigortası yaptırmak ekonomik kayıplar yaşamamak ve daha az hasarla bu süreçleri atlatabilmek adına büyük önem taşımaktadır.

Teklif Al!

Vosvosunuz için en uygun sigorta teklifini sizin için hazırlayacağız.  "11 Haneli T.C. Kimlik No Giriniz"


  "Örn. 01.01.1990"


  "Plaka Yok ise Boş Bırakınız (Çekme Karavan vb.)"

  Lütfen aracınızın ruhsatını, ayrıca; önden, arkadan, sağdan, soldan ve içeriden olacak şekilde detaylı fotoğraflarını yükleyiniz.

  Araç Ruhsatı

  Aracınızın Önden Fotoğrafı

  Aracınızın Arkadan Fotoğrafı

  Aracınızın Sağdan Fotoğrafı

  Aracınızın Soldan Fotoğrafı

  Aracınızın İç Fotoğrafı

  Aracınızın İç Fotoğrafı

  Aracınızın İç Fotoğrafı

  Aracınızın İç Fotoğrafı


  "Thetford Buzdolabı, Domatic Klima, Dometic CoolMatic, Webasto, vb"


  "Örn. 400.000 TL"


  "Riskleri minimize et, kasko ve sigortanın avantajlarıyla tanış!"

  #çözümünadı

  Teklif Al
  Size destek olabilmek için buradayız.